Jesteśmy do usług

W ramach współpracy z działem „Usług finansowych” Carrefour, przygotowaliśmy komplet materiałów POS, informujących o korzyściach płacenia kartą kredytową Carrefour Visa.

W dobie płatności bezgotówkowych banki wciąż prześcigają się w ofertach promocyjnych związanych z konkretnymi kartami płatniczymi. Rabaty, programy lojalnościowe, oszczędnościowe czy specjalne promocje to nieodłączne „wabiki” komunikatów reklamowych. Z kolei „Usługi finansowe” Carrefour proponują swoim klientom kartę kredytową z pakietem korzyści powiązanych z zakupami w sklepach i na stacjach paliw Carrefour: premie za zakupy, zakupy na raty czy opłatę domowych rachunków przy okazji zakupów.

Przygotowany przez nas szeroki wachlarz materiałów, począwszy od ulotek, plakatów poprzez banery, a na mailingach dedykowanych kończąc, łączy wspólny layout, starannie przemyślana identyfikacja kolorystyczna i adekwatne motywy przewodnie. Mechanizm premiowania zakupów, a także inne korzyści wynikające z aktywnego użytkowania karty przedstawione są jasno i czytelnie, zachęcając do skorzystania z oferty sztandarowego produktu „Usług finansowych” Carrefour.